Hjem > Kontakt os
Tel: + 86-29-86105123
Fax: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresse: Rm 10802, Block B, Kairui bygning, Xi'an økonomisk udvikling Zone, Kina.
Manager

Manager: Eva Hui

E-mail:Eva@rejeegroup.com

Sales Executive

Sales Executive: Natalie

E-mail: Natalie@rejeegroup.com

Sygeplejerske/Lægemiddelkonsulent

Salgsrepræsentant: Eric

E-mail:Eric@rejeegroup.com


Salg repræsentant: Vincent

E-mail:Vincent@rejeegroup.com


Salg Merchandiser

Salg Merchandiser: Emma

E-mail:Emma@rejeegroup.com

Salg Merchandiser: Thomas

E-mail:Thomas@rejeegroup.com

Service efter salg

Efter-salg service: Jason

E-mail:Jason@rejeegroup.com


Efter-salg service: Kevin

E-mail:Kevin@rejeegroup.com


Teknisk personale

Tekniske personale: Alan

E-mail:Technical@rejeegroup.com


Kasserer

Kasserer: Julia

E-mail:Julia@rejeegroup.com




Produkter